نتایج جستجو برای عبارت :

شیلا و ترانه و مرجان؛ خانم‌های بازیگرِ مترجم!

صحبت‌های شیلا خداداد درباره کتاب جدیدی که ترجمه کرده است را در این مطلب می‌خوانید. آیا انتشار کتاب‌های سلبریتی‌ها اتفاق خوبی است یا بد؟ کدام چهره‌ها نگاهی جدی‌تر به شعر و داستان دارند؟

شیلا و ترانه و مرجان؛ خانم‌های بازیگرِ مترجم!
مجله اینترنتی نیمباز به نقل از روزنامه شهروند: درست در روزهایی‌که شعر‌های بهاره رهنما و لیلا اوتادی با هشتگ‌های غیر جدی در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد، گفته شد که شیلا خداداد هم با کتابی که ترجمه کرده
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان با کیفیت 320
دانلود آهنگ سکه ماه از مرجان mp3
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان ویکی صدا
دانلود آهنگ وقتی تو نیستی تو خونه از مرجان

دانلود اهنگ قدیمی سکه ماه مرجان

متن آهنگ سکه ماه مرجان
دانلود آهنگ چشماتو وا کن که سحر از مرجان
دانلود آهنگ سکه ماه افشین
همانطور که در پست قبل با انواع مترجم آشنا شدیم، قصد دارم در این پست از وبلاگ مترجم شو 8 مهارت مهم مترجم حرفه ای را معرفی کنم.
آشنایی کامل با زبان مبدا و مقصد
مترجم باید
ترجمه در رشته تخصصی
مترجم باید 
بی طرفی مترجم
مترجم باید 
مهارت تایپ
مترجم باید به مهارت های کامپیوتری
مهارت نویسندگی
مترجم باید 
وقت شناسی و آن تایم بودن
مترجم باید 
بازخوانی متن ترجمه شده
مترجم باید 
رعایت قواعد نگارشی
مترجم باید 
نتیجه گیری

امیدوارم که این مطلب موردپسن
همیشه به این فکر می کنم که ببینمت حتما از ترس جیغ میزنم 
اما بعدش چی؟ آیا باز از ترس میرم قایم میشم یا میرم میشینم به گریه کردن؟ 
من همیشه می بینم که بعد دیدنت یه گوشه رو پله های بخش میشینم و گریه می کنم 
اساسی هم گریه می کنم 
بغض دارم 
از یک ساعت پیش که عکس سه سالگی بچه مرجان رو دیدم 
جشن عقدش همون شب برفی ای بود که اولین ناراحتی بین من و تو شد اونم بخاطر اینکه به بهانه اون برف سنگین نرفتیم مشهد و بعدش هم دیگه هیچوقت نرفتیم مشهد! کلا نرفتیم مشهد!
ساحل کیش یکی از فضاهای مناسبی است که می توانید در آن انواع تفریحات هیجان انگیز و کمیاب را تجربه کنید. از بالن سواری گرفته تا اسکی روی آب.زمین در ساحل ماسه ای کیش، از جنس مرجان بوده و در زیر نور خورشید درخششی نقره فام دارد. پدیده ای که در سطح جهان بی همتاست. کیش دریای آبی رنگ شفاف و روشنی دارد که باعث می شود کف آن از سطح دریا هم پیدا باشد. کارشناس محیط زیست این خاصیت را به وجود مرجان ها در پیرامون جزیره نسبت می دهند و معتقدند که مرجان ها به صورت طب
تزئین با مرجانوقتی Pantone Living Coral را برای سال 2019 رنگ خود اعلام کرد ، ما بسیار خوشحال شدیم. مرجان نه تنها یک رنگ پر جنب و جوش ، بازیگوش و شاد است ، بلکه به طرز شگفت آور همگانی است - و به نظر ما ، از آن استفاده نمی شود. بسیاری از دکوراسیون های منزل از رنگ های جسورانه و پررنگ خودداری می کنند ، زیرا می توانند تهدیدآمیز باشند ، اما ما اطمینان داریم که تقریباً در هر اتاق خانه خود دوست دارید دکوراسیون با مرجان را تزئین کنید.
ادامه مطلب
پارک ساحلی مرجان

توضیحات
دسته: دیدنی های کیش

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان در کنار بازار مرجان قرار گرفته است و از زیباترین مکانهای دیدنی کیش تور کیش مرداد است و با یک پل بازار به دریا متصل میگردد . مسافرین زیادی هرساله از این مکان تفریحی دیدن می کنند . در پارک ساحلی مرجان آلاچیق های زیبایی ساخته شده است و محیطی زیبا و آرامش بخش و دور از هر گونه سر و صدایی را برای مسافران و گردشگران عزیز فراهم آورده تور کیش ویژه مرداد 98 است . 

تور کیش
در پست قبل وبلاگ مترجم شو با روش های ترجمه آشنا شدیم. حالا می خواهیم به معرفی انواع مترجم بپردازیم.
انواع مترجم
مترجم رسمی
مترجمان رسمی، مترجمانی هستند که در سازمان هایی مثل صدا و سیما، گمرک و غیره استخدام می شوند. معمولا این مترجمان تمام وقت جذب شرکت ها می شوند و حقوق ثابت و زمان کاری ثابت در داخل شرکت دارند.
ادامه مطلب
در پست قبل وبلاگ مترجم شو با روش های ترجمه آشنا شدیم. حالا می خواهیم به معرفی انواع مترجم بپردازیم.
انواع مترجم
مترجم رسمی
مترجمان رسمی، مترجمانی هستند که در سازمان هایی مثل صدا و سیما، گمرک و غیره استخدام می شوند. معمولا این مترجمان تمام وقت جذب شرکت ها می شوند و حقوق ثابت و زمان کاری ثابت در داخل شرکت دارند.
ادامه مطلب

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه
دانلود کتاب مرجان جادو کیفیت عالی
دانلود
کتاب کمیاب مرجان جادو خود آموز علوم غریبه,کتاب طلسم و آموزش دعانویس
مرجان جادو.یکی از بهترین کتاب ها در زمینه طلسم و دعا نویسی به زبان فارسی
بهمراه کدها و رمزها و طلسم ها.مرجان جادو معروفترین کتاب طلسم و دعانویسی
کتاب بسیار ارزشمند و کمیاب مرجان جادو که بزرگ ترین و بهترین کتاب در زمینه علوم غریبه میباشد که شامل1273 صفحه است.
همراه رمز یاب حروف ( این کتاب بعضی از کلماتش بصورت رمز نوشته شده)
فرمت : PDF
نوی
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
ای دلا دل بزومه شه دل ره نارمه لیلا خانم
ای عمارت دکشیمها منزل ره نارمه لیلادخانم
عمارت دکشیما چوی خلیلی لیلا خانم
همه در وطن و من در غریبی لیلا خانم 

ای عزیزم ناله نکن ناله نکن لیلا خانم
منه بسوته دل ره پاره نکن لیلا خانم
منه بسوته دل گلاب شیشه لیلا خانم
گلاب شیشه ره ته ضایع نکن لیلا خانم

هی های برو های نشو بهار بلبل لیلا خانم
ته وسه خونما منزل به منزل لیلا خانم
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
برای اینکه یک متن ترجمه شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد به عوامل و نکاتی بستگی دارد که در ارتباط مستقیم با مهارت مترجم متن است. مترجمین همواره سعی دارند تا کیفیت کار خود را بالا ببرند تا علاوه بر افزایش راندمان کاری خود، باعث افزایش رضایت مشتریان نیز گردند. مترجم بودن به اشتیاق یادگیری مداوم نیازمند می‌باشد. مترجمین باید به‌صورت پیوسته به یادگیری زبان مبادرت ورزند و توجه داشته باشند که یادگیری زبان هیچگاه کامل نمی‌شود.
ادامه مطلب
در وبلاگ مترجم شو قصد دارم به آموزش فنون ترجمه انگلیسی به فارسی بپردازم. و در اولین پست می خواهم به معنای ترجمه و مترجم بپردازم و در پست های بعدی با مقدمات و نکات مهم تر رشته مترجمی زبان انگلیسی آشنا شویم.
پس با این مطلب همراه باشید. لطفا نظرات ارزشمندتان را با من به اشتراک بگذارید و در نظرسنجی به این مطلب امتیاز دهید.
مقدمه
از ابتدای تاریخ بشر ترجمه یکی از مهم ترین نیازهای انسان بوده است. ما به کمک فن ترجمه می توانیم بین فرهنگ های مختلف ار
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟

به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟

کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، عکس زن ها را در تابل
قبل‌ترها مرام پهلوانی در تشک کشتیِ تختی و ابراهیم هادی ظهور و بروز داشت ولی حال در صفحه‌یِ شطرنجِ نوجوانی ١۶ ساله و در زمین یخیِ اسکی سوارِ بانویِ ایرانی هم قابل مشاهده هست!بعد از از افتخارآفرینی آرین غلامی این‌بار مرجان کلهر، رنگین‌ترین مدال را که همانا پاسداری از حریم صداقت به بهای گذشتن از منافع شخصی هست؛ بر گردن آویخت!پ ن١: مرجان کلهر با اعتراف به خطای خود که از چشم داوران پنهان مانده بود از مسابقات جهانی اسکی انصراف داد. پ ن٢: صفحات م
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
از گذشته های دور این تصور دربین مردم وجود داشت که این سنگ از منابع معدنی زمین است،در حالی که سنگ مرجان یک موجود زنده است که پس از مرگ توسط رسوبات وفشار آب دریا تبدیل به رسوب آهکی با فرمول شیمیایی  CaCO3 کربنات کلسیم اورگانیک می شود.
به صورت طبیعی با رنگ های قرمز ، صورتی ، سفید ، سیاه و آبی یافت می شود واین رنگ نسبت به رسوبات آهکی آب منطقه خود تغییر می کند.
سختی مرجان بین 3 الی 4 موهس است.خاصیت پوسته پوسته شدن یا ورقه ورقه شدن نسبت بهبقیه رسوبات آهکی
استخدام مترجم 
ما در دارالترجمه رسمی پارسیس همواره قادریم با استفاده از آزمون های تخصصی مترجمین بسیاری را به نیروی خود در دپارتمان ترجه اضافه کنیم 
ما در سایت دارالترجمه رسمی پارسیس فرم مکانیزه استخدام را ایجاد کردیم تا مترجمین بتوانند از طریق آن رزومه و اطلاعات شخصی را ارسال فرمایند .
فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث دلزدگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
یک مترجم مسلط به زبان انگلیسی می تواند در زمینه های شغلی زیر فعالیت کند:
1-فعالیت در مراکز آموزشی دولتی و خصوصی به عنوان مترجم
2-فعالیت در وزارت امور خارجه که یکی از اصلی ترین مراکز جذب دانشجو در این رشته می باشد.
3-کار در مراکزی که ارتباط مستقیمی با خارجیان و کشورهای خارجی دارند.
4- در زمینه های فرهنگی نظیر فعالیت های که میتوانند در سمینارها، جشنواره ها،نمایشگاه ها انجام دهند.
5-ترجمه آثار خارجی به کمک موسسات دولتی وخصوصی که در اصل به عنوان یک ح
خواهرم دیروز شکایت می‌کرد که یکی از برادران یه ترانه انداخته تو دهن امیرعلی: تو پلنگ منی، منو چنگ می‌زنی! ظاهرا برادر یه کلیپ گذاشته براش و اینم از اون روز هی داشته تو خونه می‌خونده. میگه صبح فاطمه (خواهر امیرعلی، وروجک سابق) هم که بیدار شده اولین جمله‌ش این بوده: تو پلنگ من هستی، من را چنگ می‌زنی! :))) تازه برداشته کتابیش هم کرده :)
الان، این موقع شب یادش افتادم، گفتم برم ببینم کی کیو چنگ می‌زنه. خدایا! پروردگارا! این چه مهملاتیه که می‌خونن و
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
کاشی مرجان با بیش از ربع قرن تجربه در صنعت تولید  سرامیک توانسته است با بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات صنعت کاشی و سرامیک ، نوآوری های جدیدی داشته باشد ، کاشی های پرسلان (بدنه سفید) به صورت مات ، پولیش و نیمه پولیش و کاشی های  لوکس از این دسته می باشند. این شرکت تولیدات صادراتی به بسیاری از کشورهای اروپایی و اسیایی دارد. 
 سرامیک مرجان همجنین دارای قابلیت کاربری در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها ( کاشی نما ، کاشی ویژه پارکینک )، در فضاها
پالتوی سُرمه‌ای رنگی به تن کرده بودم. پیراهن سپیدم را دیشب با هزار ضرب و زور اتو کردم. مادر گفته بود که اگر به سفر رفتی و در شستشوی پیراهن عجله داشتی یقه پیراهن را با مسواک بشور. همین کردم که مادر گفت. خط اتو را هم در نظر گرفته بودم.چیزی از مرتب بودن کم نگذاشتم.به نظرم آمد صبح خوبی در انتظارم است. تاکسی‌ای که مرا تا میدان شهرداری برد نارنجی بود. ترانه‌ای از داریوش رفیعی گذاشته بود. همان ترانه همیشه‌گی "منتظرت بودم"راننده‌یِ خوش مَشرَبی داشت.
مرجان 
قیمت هر گلدان سایز ۱۴ : ۷۰۰۰ تومان 
تعداد بالای ۴ گلدان : ۳۵۰۰ تومان 
ارسال به سراسر به کشور 
تلفن تماس ( تلگرام ) جهت سفارش محصول 
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۶
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۷
توضیحات تکمیلی و نحوه نگهداری از این محصول در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
مدرسه کوچه بغلی دارن اهنگ پخش میکنن و از بچه های دبستانی میخوان که بیان ترانه بخونن و جایزه بگیرن . ترانه ی چی؟ اهای عالیجناب ععععععشق فرشته عذاب عععععشق :/ 
بعد میگن بلوغ زودرس ، بعد میگن انحرافات جنسی، ذهن بچه از الان درگیر این مفاهیم به درد نخوره :( 
پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است. 
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو

سلام امروز میخوام یکم از ترانه سرایی حرف بزنیم. راستش چون میدونم توی سایت های دیگه هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیشه و همه ی مطالب کپی شده از هم هستند. خواستم اون چیزایی که خودم یاد گرفتم رو به اشتراک بزارم. چون میدونم خیلیا فرصت یا توان رفتن به کلاس های ترانه سرایی رو ندارن. واسه همین گفتم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بزارم شاید به درد شما خورد. البته بنظرم نرفتن  این کلاس ها هم بهترین کاره. کلاس های اموزشی تنها باعث میشن زود تر به مسیری که م
دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش
خوب در راستای اینکه دیگه با یک روش جلو نمیرم که باز مشکلی برای پیش نیاد
رفتم برای اماده کردن مدارک ویزای جستجوی آلمان
مدارک مورد نیاز
1 .فرم درخواست برای اقامت بلند مدت که می توانید فرم از لینک زیر دانلود کنید
این فرم باید تکمیل بشه و امضا بشه2. عکس گذرنامه ای3. مدرک تحصیلی ایران (مهر مترجم، مهر دادگستری، مهر امور خارجه)4. تایید مدرک تحصیلی ایران (در صورت نیاز)5. رزرو هتل برای تایم اولیه اقامت یا دعوتنامه از دوستان6. مدرک زبان انگیسی یا آلمانی (در
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن

سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه شورای مرکزی طرح حمایتی ( بهداشتی و درمانی) مهررخشان روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۳باحضوراعضای بزرگواران شورا برگزارگردیدحاضرین در جلسهخانم دکترگودرزیخانم صمیمیخانم عربخانم تفرشیخانم دهقانیوآقای فدائی
مسئولیت هماهنگی و سازماندهی این شورا برعهده خانم دکترگودرزی می باشد.
دلم برات تنگ شده دارم دیوونه میشم
تا وقتی که نبینمت آروم نمیشم
بین ما هر دیواری باشه برمیدارم
فاصله عمرم که باشه کم نمیذارم
بغض ترانه و دلم هر دو شکسته
چشام به در منتظر نگات نشسته
باور نمیکنم فراموشت شدم من
گواه دلتنگی من ترانه هامن
تویی که بودی و هستی و موندی همیشه کنار ترانه من
واسه موندن و خوندن از عشق و ستاره تو شدی بهانه من
دیگه نه نمیخوام که ببینم نیستی پیشم
دیگه خنده زورکی سخته برام راضی نمیشم
دیگه دوری تو مثل سم چرا نمیفهمی
نذار حس کنم
در وبلاگ مترجم شو قصد دارم به آموزش فنون ترجمه انگلیسی به فارسی بپردازم. و در اولین پست می خواهم به معنای ترجمه و مترجم، انواع ترجمه و تفاوت آنها بپردازم و در پست های بعدی با مقدمات و نکات مهم تر رشته مترجمی زبان انگلیسی آشنا شویم.
پس با این مطلب همراه باشید. لطفا نظرات ارزشمندتان را با من به اشتراک بگذارید و در نظرسنجی به این مطلب امتیاز دهید.

مقدمه
از ابتدای تاریخ بشر ترجمه یکی از مهم ترین نیازهای انسان بوده است. ما به کمک فن ترجمه می تو
در وبلاگ مترجم شو قصد دارم به آموزش فنون ترجمه انگلیسی به فارسی بپردازم. و در اولین پست می خواهم به معنای ترجمه و مترجم، انواع ترجمه و تفاوت آنها بپردازم و در پست های بعدی با مقدمات و نکات مهم تر رشته مترجمی زبان انگلیسی آشنا شویم.

مقدمه
از ابتدای تاریخ بشر ترجمه یکی از مهم ترین نیازهای انسان بوده است. ما به کمک فن ترجمه می تو
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می

کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان  در زمینه کاشیهای ضد اسید صنعتی، کاشی ویژه نما و کاشیهای ویژه پارکینگ با بهره گیری از مختصصین مجرب , استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا به فعالیت خود ادامه داده است.

کاشی های کاشی مرجان دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کیفیت مرجان
کارخانه کاشی مرجان تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد
گاهی مجموعه ای از گل های وحشی به همراه چند ساقه به هم پیوند می خورند و تصاویری بسیار ساده و زیبا می آفرینند . به گونه ای که اگر نیک بنگری بخوبی در می یابی که می توانی بدون داشتن طرح و نقشی خاص، سوزن و نخ به دست بگیری و شروع به دوختن نمایی. تصویرسوزندوزی شده روی یک بلوز قرمز در زیر، نمونه خوبی از این گفته می باشد. این سوزندوزی زیبا توسط خانم فاطمه رمضانی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته شده.
خانم رمضانی با استفاده از نخ دمسه و تکنیک های سرخسی، رز ایران
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
توضیحات محصول

کد محصول: 1EE548
وزن محصول: 2.180 گرم

گوشواره طرح لوزی با ظاهری شیک و ساده مناسب بانوان مشکل پسند و مدلی محبوب برای خانم های جوان می باشد.
این گوشواره زیبا یکی از محصولات پر فروش مجموعه طلا و جواهر احسان بوده است و شما می توانید به راحتی با لینک زیر از قیمت و خرید این محصول لذت ببرید! 
مشاهده قیمت و خرید گوشواره لوزی طلا

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
 راهنمای کامل انتخاب گردنبند مناسب
تحلیل قیمت طلا – تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
سنگ مر
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
توضیحات محصول

کد محصول: 1EE562
وزن محصول: 1.700 گرم

گوشواره طرح مثلثی با ظاهری شیک و ساده مناسب بانوان مشکل پسند و مدلی محبوب برای خانم های جوان می باشد.
این گوشواره زیبا یکی از محصولات پر فروش مجموعه طلا و جواهر احسان بوده است و شما می توانید به راحتی با لینک زیر از قیمت و خرید این محصول لذت ببرید! 
گوشواره مثلثی طلا

تحلیل قیمت طلا – تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
سنگ مرجان یا سنگ اقیانو
چهارده متر از خیابان منتهی به محوطه‌ی میدان را طی کردم. پنج متر از کوچه‌ای تنگ گذر کردم و شصت و هفت متر را آرام آرام قدم زدم. پُک آخر را که زدم . تلفن‌ام زنگ خورد. پیش از برداشتن‌اش می‌خواستم از هرکسی که جلوی‌ام سبز شد بپرسم چطور می‌توانم به خانه‌یِ ابتهاج بروم؟درنگ کردم. کمی درنگ کردم در پاسخ دادن. همه‌یِ این اتفاقات در چند لحظه پیش چَشمانم گذشت. به خود گفتم ، بیاید چه کند؟ چرا دیشب به بهروز نگفتم که خودم می‌روم.

"چرا تلفنت رو جواب نمی‌د
سلام بر رفقای گل گلاب
حال و احوال؟ 
چند وقتی رو مود وبلاگ نویسی نبودم 
الحمدالله به دعاهای خوب شما و انرژی دادناتون بهترم :) 
ترانه خانم ما که برگشت؛ رفتنشم ربطی به من نداشت تلگرام خودش انگار یه مشکلی پیدا کرده بود که اکانت جدید باز کرد و اومد! 
این یکی دو ماه که اسیر شدیم تو خونه هامون و نمیتونیم تکون بخوریم مُدام یاد پرنده های طفلکیی هستم که سالیانیه بعضیا تو قفس نگه میدارن!
ادامه مطلب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
توضیحات محصول

کد محصول: 1EE565
وزن محصول: 2.900 گرم

گوشواره طرح لوزی با ظاهری شیک و ساده مناسب بانوان مشکل پسند و مدلی محبوب برای خانم های جوان می باشد.
مشاهده قیمت و خرید گوشواره لوزی طلا

تحلیل قیمت طلا – تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
تحلی
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
داستان از مجلس عروسی مرجان (مونا احمدی) آغاز می‌شود. در میانه‌های عروسی مأموران برای دستگیری داماد خلافکار (سروش صحت)وارد می‌شوند و میهمانان هم فرار می‌کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود گرامی (ساعد سهیلی) باعث می‌شود تا دوست داوود, مجید (علی صادقی)که خیال می‌کند او تیر خورده لباس‌های او را در بیاورد و او را به داخل اتاق ببرد آیدا صوفی (هستی مهدوی فر) هم تصادفاً به همان اتاق می‌رود و یک مأمور آن‌ها را باهم می‌بیند مرجان در
پشتیبان خانم مهسا آ برگشت توی اتاق بهش میگم این نفر جدید میتونه مثل شما لحظات مفرحی برای ما فراهم کنه ؟ مبگه نه این توی باقلی هاست ... بعد که رفت بیرون به پشتیبان خانم مریم ز گفت این پسر کی که این پشتیبان خانم مهسا آ  بهش این جوری میگه !!! کلی خندیدم
شونه‌های خالی من
 پرِ حسرتاو و دردن
تو ازم دوریو انگار 
شونه‌هام هواتو کردن
دنیا مال ما دوتا بود
 قبلِ رفتنت عزیزم
شونه‌هاتو کم میارم
 اشکامو کجا بریزم
وسط تنهاییو و غم 
خاطراتو دوره کردم
چی میشه دوباره بازم 
با تو من شهرو بگردم***توجه توجه توجه***
در صورت پسند بقیه ترانه به شما ارسال می‌گردد.
قیمت:۱۰۰۰۰۰تومان(تخفیف خورده)
در صورت پسند با شماره۰۹۱۰۴۰۷۴۵۸۴تماس بگیرید.
روح ذرّه‌ی خلّاق خداست،‌ پس آنچه که می‌کند - آن روح که به روح رسیده است و خویشتن خویش را عریان کرده - خلّاقیت است. این راه به سوی خلّاق شدن است، و عاشقان خلّاقان بخشنده‌اند.

از کتاب می‌آغازد و در زندگی جریان می‌یابد. روح، کلمه‌ی خداوند، کلام خود را،‌ کتاب خود را می‌خواند. این سفر توست و آنگاه که باید قدم در راه کنی، از آز خاک و ناز کتاب بر خواهی خاست. 

و امّا کتاب همچنان گشوده است، و ترانه‌ی رویاها را پایانی نیست، لیکن حال تو کتاب خویشتن م
چقدر این قسمت از ترانه ی تیتراژ سریال نون خ 2 را دوست دارم که می گوید:

تو چون رود سپیدی که به دریا می رسم از تو
بزرگی مثل الوندی چه عشقی زاده شد در تو
تو مثل بیستون هستی،تو حتما قصر شیرینی
تو انقدر عشق داری که منو فرهاد می بینی

با تک تک واژگانی که در ترانه هست دوستش دارم.خصوصا وقتی با تصاویر قصر شیرین و بیستون به نمایش در می آید.به گمانم ترانه سرای آن سارا کاشفی است.
متن آهنگ جدید رضا صادقی به نام عاشقی یه طرفه
Reza Sadeghi - Asheghie Yetarafe
ترانه و موزیک : بابک بابایی ؛ تنظیم : مهرداد احمدزاده
+ متن ترانه عاشقی یه طرفه از رضا صادقی
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری / میگفتی نترس دیگه تا منو داری
یه خوابی تو بیداری یه حس خود آزاری / رفیقی و نارفیق مثل سیگاری
ادامه مطلب

خانم ها از چه جور مرد هایی بدشون میاد

۸ تیپ از آقایون هستند که خانم ها ازشون فرارین .

۱.مردهای نیازمند...این تیپ بیش از حد احساساتی بوده و نسبت به خود شک دارد و مدام نیاز به ابراز علاقه دارد او جذاب نیست زیر اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون نزد خانمها ست.
ادامه مطلب
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟

وزن ایده آل برای خانم ها

اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب

شاید شما هم تا به حال اشخاصی رو دیده باشید که یک ترانه ای از فلان خواننده رو از حفظ میخونند. آیا اون شخص این ترانه رو از روی متنش حفظ کرده؟ قطعا جواب منفیه. چون چند بار این ترانه رو گوش داده بدون هیچ زحمتی حفظ شده. در حفظ قرآن هم باید بدین شکل حمل کنیم. مثلا اگر شما بخواهید سوره ای را از روی متن آن حفظ کنید قطعا به زحمت میتوانید آن را حفظ کنید و در نهایت با گذشت مدتی بخشی از آن را فراموش میکنید. توصیه من به شما این است که مثلا سوره مل
مسعود خسروی ، (خواننده ،ترانه سرا و مدیر ضبط موسیقی) 
متولد  دی 1368 ( ژانویه 1990) در شهرستان تالش استان گیلان میباشد 
وی از  سال 1387 در ضمینه ی موسیقی  به کار ویراستاری ترانه پرداخت، اما از  همان ابتدای فعالیت در کنار ویراستاری ترانه ،مشغول یادگیری علوم موسیقی بود،  سال1396 تصمیم به شروع فعالیت به صورت حرفه ای در ضمینه ی خوانندگی گرفت و در بهمن سال1396 اولین قطعه ی موسیقی خود را با نام دعا کردم منتشر کرد .و از همان سال شروع به فراگیری ساز گیتار  نمو
یک عدد دانشجوی سابق بهم پیام داده
پیامشو عیناً کپی میکنم
حتی بدون حذف اسامی:
با سلام وقت بخیر عیدتان. مبارک. سوالی داشتم. شما عمه داماد خانم نجاتی هستید؟ خواهر خانم نجاتی (مهسا)زن عموی بنده هستن و دامادشان با عروس ما(زنداداش ) گویا هم کلاسی بودن. (همسر سمیه خانم)
الان من کی ام؟؟
متن ترانه علی اطهم به نام قرار من

یار من قرار منآخ تب انتظار منقدمی فاصله را کم تر کنحس بی مثال منای همه شور و حال منوسعت عشق مرا باور کندر شب نگاه توزندگی خلاصه شدجان من بیشتر کنمیبینم که تو را نگاه کنممیخوانم که تو را صدا کنمجز عشقت شوری به سر ندارممیدانی که دوای دردمیمجنونم که رسد به هر دریمیکوبد از تو خبر ندارممن بی تو بی امان چون بارانمدست از دستت مگر برمیدارمدرمانم باش اگر دردی دارممن غیر از تو مگر حرفی دارم

منبع : سایت نکست وان موزیک
ترجمه تخصصی روسی 
زبان روسی در دنیا خصوصا در کشور ایران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است , زیرا از یک سو نزدیکی کشور روسیه با ایران و برادری خواندن این کشور و از سوی دیگر ارتباط فی مابین ایران  و روسیه در صنعت نظامی و اقتصادی و خصوصا سیاسی باعث شده ترجمه روسی به بهترین نوع ممکن از خدمات رسانی ترجمه در تهران پایتخت ایران انجام شود .
ما در تهران به عنوان دارالترجمه مرجع زبان روسی قادریم با استفاده از مترجم رسمی روسی مقالات ومحتوای تخصصی  و ر
به نام خدا
این برنامه یک مترجم آنلاین است که متن شما را به هر زبان ورودی ترجمه می کند و یک مترجم گسترده است و بسیاری از زبان های زنده دنیا را پشتیبانی می کند.
این برنامه قابلیت ترجمه متن فارسی به انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، عربی ، آذربایجانی... و بالعکس را دارد.
این برنامه با این همه امکانات تنها ۴مگابایت از فضای دستگاه شما را اشغال خواهد کرد.
ادامه مطلب
واکنش مردهای دور و بر موقع خوردن غذای همسر1- مرد همون طوری که لقمه اول به نیمه های زبونش رسیده: خانم. میگم جدیدا دستت لرزش پیدا کرده? یا شاید بازم موقع ریختن نمک ادویه غذا حرفای اقدس خانم از پشت تلفن حواست و پرت کرد?- خانم خونه: :/ :| میگم اصلا این غذا به پرزهای چشایی شما برخوردم کرد?2- مرد که در حال خوردن آخرین قاشق غذاشه میگه: الحمدلله.+ خانم خونه که از لقمه اول به دهان مبارک همسر خیره شده میگه: طعمش خوب بود? خوشمزه بود?- مرد خونه که لقمه اش رو قورت د
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
دانلود رایگان فیلم ترانه
فیلم سینمایی ترانه ۱۳۹۶ به کارگردانی مهدی صاحبی
کارگردان: مهدی صاحبی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 91 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: مهدی صباغ زاده و محمدتقی انصاری
خلاصه داستان:
داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام ترانه که برای امرار معاش و کسب پول خودش را بازیچه دست هرکسی می کند. تا اینکه وارد ماجرای عجیبی می شود و تا حد مرگ پیش م
دارالترجمه رسمی یا ترجمه رسمی در حالت کلی با نوع غیررسمی آن تفاوت‌های زیادی دارد و در اصل وظایف و فعالیت‌های آنان به‌طورکلی فرق دارد
۱ – ترجمه مقالات، متون، کاتالوگ، بروشور، سایت و …که به‌صورت قراردادی است و به دلیل حضور مترجم در
۲ – ترجمه با فرمت رسمی روی سربرگ دارالترجمه و با مهر دارالترجمه (این ترجمه رسمیت ترجمهٔ رسمی فوق را ندارد)
۳ –  فایل‌های صوتی و ویدیویی و تصاویر و تحویل آن به‌صورت متن
۴ – ترجمه هم‌زمان و حضور مترجم در محل جل
دانلود آهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم

از موزیک منآهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم به همراه شعر و کیفیت عالی

ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : گرشا رضایی

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

متن ترانه گرشا رضایی به نام دل ندارم
ادامه مطلب
نظافت منزل توسط خانم جوان
 چرا نظافت منزل توسط خانم جوان ؟
نظافت منزل توسط خانم جوان  خواهان بسیاری دارد زیرا اکثر کسانی که در نظافت منزل خود وسواس دارند تقاضای کارگر خانم جهت  نظافت منزل می‌کنند چون نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا به جزئیات و ریزه کاری‌های نظافت خیلی بیشتر توجه می کند. شما هم به دنبال نظافت منزل توسط خانم جوان هستید؟

ما در مجموعه خدمت از ما با داشتن تیمی حرفه‌ای از نظافتچی خانم جوان برای انجام نظافت منزل توسط خانم در
متن ترانه امیرحسین نادری به نام سرگردون

من از داخل پوسیدمیه روحم که سرگردونهنه رفیقی نه همسایهتوخزون شهر گم شدمتواین سالها فهمیدمکسی جز خودم همراه نیستلابه لایه شهر شبهاروبا دلتنگیام میمیرممیشینم کنار پنجرهمنتظر‌ . . .منتظر کی...تواین غروبا نفس میگیرهکاش امشب گریم نگیرهسالهاست برنگشتهاون یادش رفته برگردهنمیدونه خیلی وقتهاین دلو از جاش کنده رفته

برای دانلود فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان با لینک مستقیم همین الان
کلیک کرده و از دیدن این فیلم زیبا نهایت استفاده را ببرید
ترانه ای عاشقانه فیلمی جذاب است
و سکانس های جذابی دارد
در این فیلم نوع برخورد بازیگران با یکدیگر متفاوت است
متفاوت از این جهت که زیر بار زور نروند
و نسبت به هم بی تفاوت نباشند
فیلم زیبای یک ترانه ی عاشقانه حسی متفاوت را القا میکند
و به مخاطب وانمود می کند که نباید دشوار فکر کنیم
بگذریم 
این فیلم در ترکیه ساخته می شو
متن ترانه حمید علائی به نام دردونه قلبم

بذار تماشات کنم من با همه وجودمحس می کنم که بی تو اصلا خودم نبودمشبیه آدمای تو قصه ها میمونیحرفای این دلم رو نگفته تو میدونیدردونه قلبم من با همه احساس دلم از تو می خونمقدر همه محبتات رو من میدونم خوب میدونمچشم نخوری عزیزم عجب چشمایی داریهرچی بگم باز کمه راست راستی حرف نداریتعریفی هستی والا مثل یه ماه کاملیه لحظه بی تو باشم طاقت نداره

متن ترانه سعید تالشی به نام عاشقیم

فقط از به ت فکر بکردیمهجز اشتع کسیم نیهعم حس اول و آخریهژون آمب...اشتع مسته چمی‌کابمندیمه چم به راهچنه عاشقانه‌یه عم هوا(( دل ترا پر گته ، چمن نومر گتهاشتع جانی قربون ، نفسنر ته‌تهاز اشتع عاشقیم ، از ترا لایقیماگر ت دریایشه ، ازنی ساحلیم ))ت هویشه کنچمن دلی به ت پیسته ای عمرهت هویشه کنخوروستنه بمنر جواب دوعهیندنه بسیعم زندگی چاک‌تر وج آکرمامه بسیچمه رابطه خاص‌تر آکرم

آگئیں زہرا نبوت کو سہارا مل گیا
دین کی کشتی بھنور میں تھی کنارا مل گیا
”برزخ لا یبغیاں" کو مل گئی تاویل اور
”لولو و مرجان"  کو عصمت کا دھارا مل گیا
تھا ستیزہ کار نورِ فاطمہ سے دیکھئے
خاک میں کیسے سقیفہ کا شرارا مل گیا
ادامه مطلب
دم اومدن از شرکت بیرون مدیر برنامه ریزی پروژه آقای علی میم گفت یه کاری رو انجام بدهم هیچی لب تاپُ از کیف دراورده روشن ش کرده ام دیگه برنگشتم توی اتاقم کنار میز بازرگانی خانم الی آ نشستم و کار رو انجام داده ام! رسیدم خونه دیدم بابا خان و مامان خانم و خاله بهجت نشستند مامان خانم گفت چای میخوایی؟  گفتم نه؟  میخوایی بخوابی؟  گفتم نه؟  گفت میخوایی بریم خونه دایی آقا حسن دایی مامان خانم میایی گفتم نه!
متن ترانه سایمان به نام آس دل

رو من حساسی این احساسی که بهم داری خوبهاین قلبم دیگه واسه هیچکی جز تو نمیکوبهوقتی که مدام هستی جلو چشمام کی دیگه به چشمم میاداین قلبم دیگه تو بگو غیر تو کیو میتونه بخوادمگه دیگه چیزی از این دلم مونده که بدم به کسی گلمواسه دلم آس دلی بدون نمیده جاتو به این و اونعشقم جونم من به تو مدیونم حس قشنگ توی این قلبموپات میمونم قدرتو میدونم خوبه که پیدا کردیم ما همو

دارالترجمه ژاپنی 
زبان ژاپنی یکی از پیچیده ترین زبان های تحت پوشش دارالترجمه و حال حاضر جهان است الفبای زیاد این زبان باعث شده کمترین تعداد مترجم ژاپنی را در ایران داشته باشیم این خود اهمیت ترجمه ژاپنی را در ایران دو چندان نموده است , این اهمیت ترجمه زاپنی را دارالترجمه ها مشخص خواهند کرد لذا در دارالترجمه زاپنی با استفاده از مترجم زاپنی متون و محتوای ژاپنی را به فارسی یا به هر زبان مقصدی ترجمه میکند.
زبان زاپنی از واکه های سخت و پیچیده ای ت
ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام ماه قشنگم
Ali Yasini - Mahe Ghashangam
ترانه و موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : پازل بند+ متن ترانه ماه قشنگم از علی یاسینی
دل من ضربه دیدست پره / وصله پینست تو واسش یه تکیه گاه نابی
تو خود نوری مث مهتابی / وقتی تاریکه همه جا تو فقط میتابی

ادامه مطلب
الان دیگه صدای پشتیبان خانم مریم ز درآومد که چرا بازرگانی خانم ستاره کاف که اومده کمک پشتیبانی بعنوان رئیس پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه ویاد نمیگیره !!!! یعنی بازرگانی خانم ستاره کاف اومده کمک پشتیبانی همه ش تا تلفن ش حرف میزنه و هیچ چیزی بلد نیست از کارهای پشتیبانی !!!!
متن ترانه جواد آرسام به نام چشم عسلی

تورو قلب من ببین بد جوری خواستهقربون نگاهت برم که بدجوری خاصهدل‌ که دیوونه بی چون و چراتهتو چه باشی چه نههرجایی باهاتهدلبر چشم عسلیدل ببر ازما ولیسر بزن اینجوری نباش این همه بی خبریمن دیوونه عاشقتمراه بیا با ما یکمآخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سریتوچه شیرینه حرفاتکی میتونه بیاد جاتوقتی چشمات دل میبرهمیشه یک روز نموند باتعطرتو می‌پسندمتو بخند تا بخندمواسه دیدنت یه لحظهمن یه شهرو ببندم

منبع :

رفقا سلام 
عصر جمعه تون بخیر و شادی  :)
اومدم که بگم الوعده وفا میخوام ترانه رو بزارم واستون البته اگر همگی دوست داشتین ؟؟
قبلتر ها پستی با عنوان نوار کاست های قدیمی آماده کرده بودم ولی منتشر نکردم 
الان واگذار میکنم به خودتون اگر علاقه دارید هر جمعه یه ترانه رو پست کنم ؟  لطفا بهم بگین . :)

#موقت
ترجمه تخصصی ترکی 
زبان ترکی امروزه در ایران بسیار به چشم میخورد بارها پیش آمده در خیابانی گذر کرده اید که فردی در کنار شما به زبان ترکی صحبت کرده باشد التبه در شهرهای مختلف ایران اقوام ترک بسیار زیادی وجود دارند لذا ترجمه این زبان در ایران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .
البته منظور ما در اینجا اقوام ترکی نیست بلکه افرادی است که به زبان ترکی استانبولی واقف باشند , پس در اینجا منظور است ترجمه ترکی همان ترجمه ترکی استانبولی است 
جالب است

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها